e-commerce ze smakiem

Zarejestruj się

Trendy we wnętrzach na jesień-zimę 2018/19

2017-06-09

Już 29. sierpnia w Warszawie będzie można poznać najważniejsze światowe trendy w wyposażeniu wnętrz na sezon jesień-zima 2018/19. Szkolenie „Interior Trends”, przygotowane na podstawie materiałów jednej z największych międzynarodowych agencji trendów Fashion Snoops z Nowego Jorku, poprowadzi właściciel i prezes firmy Promedia - Jerzy Osika.

Szkolenie „Interior Trends” to kompendium wiedzy na temat tego, co będzie modne we wnętrzach w kolejnych sezonach. W trakcie całodniowego spotkania w formie wykładów oraz praktycznych warsztatów uczestnicy poznają najważniejsze inspiracje, kolory oraz wiodące wzornictwo na sezon jesień-zima 2018/19. Nie zabraknie także ciekawostek dotyczących trendów okazjonalnych, np. Halloween czy Bożego Narodzenia. Materiały szkoleniowe są oparte na opracowaniach znanej, nowojorskiej agencji prognozowania trendów Fashion Snoops. Spotkanie „Interior Trends” poprowadzi Jerzy Osika – właściciel i prezes firmy Promedia, wydawca i redaktor naczelny czterech czasopism branżowych, w tym dwóch dla profesjonalistów z branży wyposażenia wnętrz „Ambiente” i „Ambiente International” oraz właściciel portalu Ambiente.info.pl.

Szkolenie „Interior Trends” odbędzie się 29. sierpnia 2017 r. w Golden Floor Sky (budynek Millenium Plaza), przy Al. Jerozolimskich 123A, w Warszawie. Aby wziąć w nim udział należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go na adres: a.pilars@promedia.biz.pl lub faksem na numer 22 559 39 62. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 15 sierpnia br., warto jednak zdecydować się wcześniej, by mieć pewność udziału w wydarzeniu. 

Serwis używa plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich użycie. ×