e-commerce ze smakiem

Zarejestruj się

Treści, które sprzedają

2017-07-21

Chcesz poznać treści, które sprzedają? Dowiedz się, co zamieścić na stronie sklepu, żeby zwiększyć ruch i konwersję.

Weź udział w wykładzie Pani Anny Rak, Country Managera w firmie Trusted Shops, który odbędzie się podczas konferencji „Home&Food E-commerce ze smakiem”.

W programie prezentacji:
- Tworzenie efektywnych opisów produktów i kategorii
- Zarządzanie opiniami klientów
- Content marketing
- Znaczenie treści dla rankingu w wyszukiwarkach

Anna Rak, Country Manager w firmie Trusted Shops jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Public Relations, Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna oraz podyplomowych studiów w London School of Business and Finance na kierunku International Business and International Negotiation. Swoją karierę zawodową zaczynała w Auracall Ltd na stanowisku Sales Executive. Po dwóch latach rozpoczęła pracę dla Moneybookers,
z początku jako Sales Manager na Polskę, by z czasem awansować na stanowisko Sales Managera na Wschodnią Europę. Od połowy stycznia 2011 r. jest Country Managerem w Trusted Shops. 

Trusted Shops jest wiodącą firmą oferującą regulamin i znak jakości dla sklepów internetowych, program ochrony kupującego oraz system opinii o sklepie. Zaufało jej już ponad 25 000 sprzedawców internetowych w Europie. Prezentując znak jakości Trusted Shops, sprzedawcy internetowi sygnalizują, że w ich sklepie przestrzegane są prawa konsumenta. Ponadto, dzięki opcji ochrony kupującego, Trusted Shops zabezpiecza finansowo zakupy klientów na wypadek braku dostawy lub braku zwrotu pieniędzy po odstąpieniu od umowy. Zaufanie klientów do sklepu rośnie, a ich gotowość do finalizowania zakupów jest większa. Dla sprzedawcy większe zaufanie to większe obroty.

Serwis używa plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich użycie. ×