e-commerce ze smakiem

Zarejestruj się

Facebook, bon apetit!

2017-07-26

 

Facebook, bon apetit!
Czyli jak znajdować klientów i prowadzić skuteczne działania sprzedażowe na Facebooku dla branży Home&Food?

Weź udział w wykładzie Agnieszki Chabrzyk, Country Director Poland w Business Factory & ROI Hunter, który odbędzie się podczas konferencji „Home&Food E-commerce ze smakiem”.

 

 

W programie prezentacji:

·        Jak dotrzeć do wybranych precyzyjnie grup odbiorców?
·        Jak nawigować klientów do wybranych lokalizacji?
·        Jak prowadzić skuteczne kampanie na Facebooku?
·        Jak pozyskiwać kontakty do umówienia spotkań?

Agnieszka Chabrzyk, Business Factory & ROI Hunter, Country Director Poland - Senior Digital & Marketing Executive, osoba posiadająca szerokie strategiczne oraz biznesowe doświadczenie zwłaszcza w obszarze digital marketingu, sprzedaży oraz big data, zdobyte zarówno w strukturach Polskich jak i międzynarodowych. W latach 2014-2016 pracowała w Facebooku w regionie CEE. Wcześniej spędziła 11 lat w firmach telekomunikacji oraz 5,5 roku w branży finansowej, odpowiadając za marketing oraz digital w Polsce oraz w regionie CEE. Od 2016 roku zarządza polskim oddziałem agencji online - Business Factory, dostawcy technologii ROI Hunter, jedynego oficjalnego na Region Środkowo - Wschodniej Europy Facebook Marketing Partnera. Prywatnie podróżuje, odkrywa świat i ludzi.

Business Factory, dostawca technologii ROI HUNTER, to jedyny oficjalny Facebook Marketing Partner na region Europy Środkowo - Wschodniej. Dzięki unikatowej technologii oraz wiedzy Business Factory prowadzi zaawansowane i skuteczne kampanie sprzedażowe na Facebooku dla klientów ze wszystkich branż, w tym zwłaszcza dla E-commerce & Retail w Polsce oraz na wielu innych rynkach na świecie. Dzięki zastosowaniu technologii ROI HUNTER klienci oszczędzają swój czas i pieniądze, a ich kampanie zarządzane są i optymalizowane przez ekspertów w celu osiągniecia jak największego zysku (ROI z kampanii).

 

Serwis używa plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich użycie. ×