e-commerce ze smakiem

Zarejestruj się

Omnichannel w 5 smakach

2017-08-23

Omnichannel w 5 smakach. 5 sposobów na wszechstronność Twojej marki - czego dowiemy się podczas wystąpienia Łukasza Millera, przedstawiciela firmy SARE?

Wymagania i oczekiwania konsumenckie są coraz bardziej wygórowane. Często akcentuje się kontakt marki z klientem, rzadko wspomina się kontakt klienta z marką. Chcąc usprawnić komunikację i stworzyć prawdziwą relację z klientem należy nie tylko zautomatyzować pewne procesy, ale przede wszystkim je z sobą połączyć. Odpowiedzią na te potrzeby są nowe metody komunikacji, a tym samym pojawienie się wspomnianej strategii omnichannel.

Prelegent, Łukasz Miller, New Business Manager w SARE S.A. to absolwent Politechniki Wrocławskiej i Akademii Górniczo-Hutniczej. Od ponad 5 lat zawodowo zajmuje się branżą e-commerce. Specjalizuje się w marketing automation oferując narzędzia oraz opracowując i wdrażając strategie automatyzacji marketingu dla klientów z sektorów B2B, B2C w obszarze MŚP.

 

SARE jest firmą technologiczną, która koncentruje się na nowoczesnych i dedykowanych rozwiązaniach IT. Dostarcza zaawansowane narzędzia, które mają zastosowanie w obszarze komunikacji i marketingu. Obejmują one kampanie e-mailingowe, marketing automation, kampanie SMS, konkursy, programy lojalnościowe, komunikację wewnętrzną i relacje inwestorskie. Największymi osiągnięciami firmy są systemy SARE i SAREhub – autorskie oprogramowania, służące do prowadzenia precyzyjnej, zautomatyzowanej komunikacji, w celu budowania zaangażowania klientów oraz zwiększania sprzedaży.

Serwis używa plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich użycie. ×