e-commerce ze smakiem

Zarejestruj się

Przez e-commerce do klientów

2017-08-29

"Przez e-commerce do klientów" to temat wykładu, który w trakcie konferencji Home&Food poprowadzi Marcin Rutkowski, PR & Marketing Manager w firmie i-systems.

E-commerce to kanał handlu i dystrybucji który otwiera nowe możliwości dla firm. Okazuje się także, że może on wpływać na wewnętrzne procesy związane główne ze sprzedażą B2B. Jak wykorzystać w pełni ten potencjał? W trakcie wykładu poznamy przykłady z polskiego rynku.

Marcin Rutkowski, PR & Marketing Manager i-systems

Absolwent dziennikarstwa na Uniwersytecie Śląskim i studiów podyplomowych z zakresu public relations na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Na co dzień zarządza marketingiem i komunikacją B2B i B2C i-systems. Wykładowca akademicki z zakresu e-commerce.

Firma i-systems tworzy dedykowane oprogramowanie e-commerce dla handlu i dystrybucji. Zajmuje się całościowo projektami, włączając rozwiązania omnichannel retailing, cloud hosting, czy systemy B2B. Wszystkie rozwiązania opiera na autorskim oprogramowaniu, które jest rozwijane przez ponad 90-osobowy zespół. Wśród klientów firmy znajdują się takie marki, jak FASHION HOUSE Group, 5.10.15., Big Star, Golden Rose, Hendi, SCA, Monnari, KARE Design, New Balance Poland, R-GOL, RunColors, czy Sugarfree. W ostatnich latach, firma dwukrotnie znalazła się w rankingu Deloitte Technology Fast 500, jako jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych w Europie. Pojawiła się również w rankingu FT1000, organizowanym przez Financial Times i Statista. 

Serwis używa plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich użycie. ×