e-commerce ze smakiem

Zarejestruj się

Gotujemy dobry sklep internetowy

2017-08-29

Jak robić e-commerce ze smakiem, głową i nie skazywać się na porażkę już na starcie? Łukasz Kozłowski z firmy Shoper poda sprawdzone przepisy na udany e-handel.

Łukasz Kozłowski, Customer Success w Shoper, komunikacją cyfrową zajmuje się od wielu lat; początkowo w branży usługowej oraz w branży e-commerce – pracował m.in przy projekcie sklepu sportowo-turystycznego PRESTO. Obecnie zajmuje się analizą klientów oraz dbaniem o ich rozwój w Dreamcommerce S.A. dla marek Shoper, Zencommerce India oraz Zencommerce Turkey. Obronił pracę magisterską z Filozofii na Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie (obecnie Uniwersytet Papieski), Ukończył podyplomowe studia Komunikacja w Biznesie w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera oraz studia Executive MBA w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu.

Shoper - czołowy dostawca oprogramowania Shoper, przeznaczonego do uruchomienia i prowadzenia sklepu internetowego. Dwukrotny laureat nagrody „Firma przyjazna klientowi”. Oprogramowanie Shoper jest dostępne w modelu abonamentowym (software as a service) i własnościowym (licencja samodzielna). Trzykrotnie wyróżnione nagrodą Ekomers dla Najlepszej Platformy Sklepowej (2012, 2013, 2014) i dwukrotnie – w 2014 i 2015 r. – tytułem „Dobra Marka”. Z aplikacji Shoper korzysta obecnie ponad 10 tys. sklepów online, od mikroprzedsiębiorców po duże firmy handlowe działające zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej.

Serwis używa plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich użycie. ×