e-commerce ze smakiem

Zarejestruj się

Receptura i składniki niezbędne dla sukcesu wdrożenia e-commerce

2017-08-31

Igor Czajkowski i Maciej Synoradzki z firmy 2ClickShop przedstawią 7. września recepturę i składniki niezbędne dla sukcesu wdrożenia e-commerce.

Dobry design i użyteczność to za mało, by wdrożenie e-commerce zakończyło się sukcesem. Jakie elementy należy wziąć pod uwagę podczas takiego procesu? Jak uniknąć najczęściej występujących błędów? Podczas prezentacji czeka na nas potężna, skoncentrowana dawka wiedzy na bazie case studies.

O prelegentach:

Igor Czajkowski - General Manager: W branży e-commerce od 1999 roku. Przez 13 lat prowadził własny sklep internetowy, w którym wdrażał wizjonerskie rozwiązania, doprowadzając to przedsięwzięcie do pozycji lidera w Polsce. Ma 11-letnie, korporacyjne doświadczenie w zarządzaniu projektami, marketingu i rozwoju produktu, ale również doświadczenie w małym startupie i wprowadzaniu nowego narzędzia marketingowego na Polski rynek. Pasjonat e-commerce, a w szczególności połączeń na styku growth hackingu, marketingu, użyteczności, psychologii behawioralnej i optymalizacji obsługi klienta. Dzisiaj skupia się na rozwoju dedykowanej, innowacyjnej platformy e-commerce dla B2C i B2B - 2ClickShop.

Maciej Synoradzki - Key Account Manager: Praktyk wdrożeń e-commerce, od kilkunastu lat jest częścią zespołu agencji interaktywnej i software house Trol InterMedia, producenta i dostawcy rozwiązania e-commerce B2C/B2B 2ClickShop. Wspiera firmy i marki w wyborze optymalnych rozwiązań budujących przewagę rynkową w oparciu o filozofię omnichannel. Skala i różnorodność dotychczas zrealizowanych projektów pozwala na szybką analizę, rekomendację innowacyjnych rozwiązań które automatyzują procesy biznesowe oraz zapewniają kompleksowość i spójność komunikacji.

Serwis używa plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich użycie. ×