e-commerce ze smakiem

Zarejestruj się

Smaczny email marketing w branży food

2017-08-31

W trakcie najbliższej konferencji swój pomysł na smaczny email marketing w branży food przedstawi Jan Maksymilian Odolanowski, specjalista ds. email marketingu w Freshmail. 

"Chcesz wiedzieć, jak przyprawić maila personalizacją? Chcesz, aby Twój klient wiedział, że o nim pamiętasz? Aby wracał do Ciebie, bo wie, że jesteś dla niego ważny? Opowiem Ci, jak wykorzystać maila w branży food i sprawić, by Twój odbiorca miał apetyt na więcej."

Szymon Jan Maksymilian Odolanowski - specjalista ds. email marketingu w Freshmail. Odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych klientów oraz negocjacje handlowe. Od lat związany ze środowiskiem sprzedażowym. Doświadczenie zdobywał pracując Doświadczenie zdobywał pracując m.in. na targach międzynarodowych w Paryżu i Walencji oraz sprzedając usługi kulturalne, czy programy lojalnościowe dla galerii handlowych. Absolwent Zarządzania Kulturą i Mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim. Prywatnie entuzjasta nowych technologii oraz łasuch uwielbiający tradycyjną kuchnie słowiańską.

Serwis używa plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich użycie. ×